26 05.09

Dlaczego dzisiaj wiszą flagi w mieście ?

Adam Lewandowski

Ocenione 3.9 przez 7 osób

  • Currently 3,857143/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dzisiaj duże święto. Ważne dla całej naszej społeczności. 65 lecie Jednostki Wojskowej w Śremie. To już tyle lat w naszym mieście funkcjonują życiem zawodowym i prywatnym żołnierze śremskiej jednostki. Kiedyś pułk, brygada. Dzisiaj batalion, a jutro może jeszcze jeden batalion, może ... Zawsze z wielkim szacunkiem myślę o naszej jednostce, żołnierzach. Wiem, że nasze miasto może zawsze na nich liczyć, a i my nie odmawiamy pomocy. Dzisiaj wojsko ulega przemianom. Ale w Śremie (nieliczne miasto w Wielkopolsce) jednostka wciąż funkcjonuje - i to dobrze. Prawie 500 pracowników - żołnierzy i pracowników cywilnych, ich rodziny, żołnierze na emeryturze i ich rodziny. To duża grupa społeczna, której składam podziękowania za trud pracy i służby. Dziękuję i wierzę, że zawsze możemy na nich liczyć.

Pozdrawiam. Dzisiaj słoneczny dzień. Cool     

blog comments powered by Disqus